SexForum.club
Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ) - Εκτυπώσιμη Έκδοση

+- SexForum.club (https://www.sexforum.club/forum)
+-- Συζήτηση: Σεξοτουρισμός (https://www.sexforum.club/forum/forumdisplay.php?fid=78)
+--- Συζήτηση: Φιλιππίνες (https://www.sexforum.club/forum/forumdisplay.php?fid=132)
+--- Θέμα: Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ) (/showthread.php?tid=232)

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8

Σεξοτορισμος Φιλιππινες (Μανιλα, Ανχελες, Μπορακαυ) - Urlauber - 24-09-2019

Με αφορμη το ταξιδι μου στις φιλιπινες στις 16 οκτωβρη ανοιγω αυτο το θρεντ.
Καυε πληροφορια δεκτη

RE: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ - old admin - 24-09-2019

ταξιδαρα

RE: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ - kazakos - 28-09-2019

(24-09-2019, 01:58 AM)Urlauber Έγραψε: Με αφορμη το ταξιδι μου στις φιλιπινες στις 16 οκτωβρη ανοιγω αυτο το θρεντ.
Καυε πληροφορια δεκτη

Οι Φιλιππίνες (επίσημα: Δημοκρατία των Φιλιππίνων, Φιλιππινέζικα: Repúbliká ng̃ Pilipinas, αγγλικά: Republic of the Philippines) είναι νησιωτική χώρα της Νοτιοανατολικής Ασίας. Το αρχιπέλαγος των Φιλιππίνων αποτελείται από 7.107 νησιά στον δυτικό Ειρηνικό ωκεανό, συνολικής έκτασης 300.000 τ.χλμ. και πληθυσμό 107.190.081 σύμφωνα με επίσημη εκτίμηση του 2018. Πρωτεύουσα είναι η Μανίλα και μεγαλύτερη πόλη η πόλη του Κουεζόν.

Οι Φιλιππινέζοι έχουν πολυεθνική καταγωγή. Η πλειονότητα κατάγεται από τους αυστρανήσιους αυτόχθονες. Υπάρχουν μειονότητες κινεζικής, ισπανικής, βρετανικής, αμερικανικής, ινδικής, κορεατικής, αραβικής και ινδονησιακής καταγωγής.

Η χώρα ήταν, παλαιότερα, αποικία της Ισπανίας και των ΗΠΑ και έχει στενούς δεσμούς με τη Δύση. Ο Ρωμαιοκαθολικισμός είναι η επίσημη θρησκεία, τα Φιλιππινέζικα (ή Φιλιπίνο, τυποποιημένη διάλεκτος των Ταγκαλόγκ) και τα Αγγλικά είναι οι επίσημες γλώσσες.

RE: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ - Urlauber - 28-09-2019

Εχω ανοιξει tinder plus (20€) απο χθες το βραδυ κ ουτε μεσα σε 12 ωρες εχει γινει το αδιαχωρητο. Τοσο που βαριεμαι βα μπαινω πλεον κ να απανταω.
Επρεπε να το κανω την τελευταια εβδομαδα.

Κοντα στα 100 match με 40-50 να κανουν αυτες το πρωτο βημα.

Ηδη εκλεισα 3-4 να βρεθουμε

Στατιστικα στις 100:

10 7αρια
20 6αρια
50 5αρια
20 τραβεστι με καποια απο αυτα εμφανισημα

Ηλικιες απο 18-35 με πιο ενδιαφερουσες ηλικιες τις 32-33 λογω καλυτερης εμφανισης.

Απταιστα αγγλικα κ θυληκοτητα ε εμφανιση κ συμπεριφορα.

Tinder plus ειχα ξαναβαλει στο ταξιδι μου στην πορτογαλια κ στην γρρμανια που ζω. Ηταν ενα πεταμενο 20€ ουσιαστικα κ χαμενος χρονος γιατι δεν εγινε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα.

Οι παραδεισοι βρισκοντε μακρια

RE: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ - Nikteros - 28-09-2019

(28-09-2019, 04:30 PM)Urlauber Έγραψε: Εχω ανοιξει tinder plus (20€) απο χθες το βραδυ κ ουτε μεσα σε 12 ωρες εχει γινει το αδιαχωρητο. Τοσο που βαριεμαι βα μπαινω πλεον κ να απανταω.
Επρεπε να το κανω την τελευταια εβδομαδα.

Κοντα στα 100 match με 40-50 να κανουν αυτες το πρωτο βημα.

Ηδη εκλεισα 3-4 να βρεθουμε

Στατιστικα στις 100:

10 7αρια
20 6αρια
50 5αρια
20 τραβεστι με καποια απο αυτα εμφανισημα

Ηλικιες απο 18-35  με πιο ενδιαφερουσες ηλικιες τις 32-33 λογω καλυτερης εμφανισης.

Απταιστα αγγλικα κ θυληκοτητα ε εμφανιση κ συμπεριφορα.

Tinder plus ειχα ξαναβαλει στο ταξιδι μου στην πορτογαλια  κ στην γρρμανια που ζω. Ηταν ενα πεταμενο 20€ ουσιαστικα κ χαμενος χρονος γιατι δεν εγινε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα.

Ωραίος ότι άλλη πληροφορία υπάρχει πάντα ευπρόσδεκτη

RE: Φιλιπινες μανιλα ανχελες μπορακαυ - Urlauber - 02-10-2019

Το tinder εχει ξεπερασει καθε προσδοκια. Το 20αρικο θα κανει σιγουρα αποσβεση. Φοβερο εργαλειο.
Ευχαριστω τον δοκτορ sex volcano ,αριστο χειριστη του tinder για τον τροπο χρησης του.

Το ανοιξα πολυ νωρις ,ενα μηνα νωριτερα κ απο την πρωτη μερα εχω κουραστει στα match κ στο γραψε σβησε.

Η προσφορα σε μουνι ειναι οπως οι φραουλες στην αμαλιαδα. Απλωνεις το χερι κ παιρνεις.

Pro semipro amateur freelancer ladyboys απλες κοπελες που προσφεροντε για ξεναγηση.
Ακομη κ για το μπορακαυ εχω ηδη κανονισει γκομενακι ,εργαζομενη σε ξενοδοχειο εκει. Βρισκοταν μανιλα οταν το γνωρισα μεσω tinder. Μου λεει πως δυστυχως στις ημερομηνιες που θα παω θα εχει φυγει γιατι βρισκετε στην μανιλα για ενα meeting. Ρωταω που θα πας δλδ?? Μπορακαυ μου λεει,εκει μενω και δουλευω.
Μα ...θα παω εκει στις 27 οκτωβρη λεω.
Σε ποιο χοτελ ρωταει....
Απανταω,
Ακουστα το εχω, μην ξεχασεις να μου γραψεις οταν ερθεις για να βρεθουμε μου λεει.....τοσο απλα.

RE: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ - old admin - 03-10-2019

ποο ασφαλη ειναι το ταξιδι;
εκει εχουν ενα τονωτιικο για τον ανδρισμο
μισοβρασμενο εμβρυο πτηνου

RE: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ - old admin - 03-10-2019

Μπαλουτ το λενε puking
εχω φιλο παντρεμενο με Φιλιππινεζα
τρομερα εργατικος λαος

RE: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ - Urlauber - 04-10-2019

To tinder τα παει υπερβολικα καλα. Εχω κανει ενα σκασμο match κ συνεχιζω.
Κοριτσακια για απλη σχεση που εχουν την μιση ηλικια μου,
Κοριτσακια που οροσφεροντε να με ξεναγησουν.
Προς σεμιπρος ladyboys milfeta
Μεχρι κ μια νυμφο μου εκατσε χαχαχ

Αν μπορεσω θα βγαλω φωτο απκ 1-2 συνομιλιες για δειγμα

Θα χρειαστω 10 πουτσες να εχω για να τα καταφερω χαχαχα

Το tinder βοηθαει πολυ και στην βραζιλια.
Σχεδον τιποτα σε βαρσοβια
Το απολυτο μηδεν στην γερμανια

RE: Μανιλα Ανχελες Μπορακαυ - Urlauber - 04-10-2019

Εχει "κατσει" μεχρι κ 7,5αρι. Πολυ καλο αν σκεφτεις πως δεν κουραστηκα καθολου για αυτο ενω στην γερμανια δεν παιζει ουτε θυληκη γατα στο τιντερ.

Για τους λατρεις των ladyboys εχει καποια Φ Ο Β Ε Ρ Α. Δεν ζηταν πολλα. Καμμια βολτα, κανα κερασμα, κανενα δωρακι πχ 50€ για ολη την ημερα ομως. Αλλα κ σχεση χερακι χερακι φιλακια κτλ κ βαθια τσιμπουκια χαχαχα